Wczasy dla młodzieży

Turnusy odchudzające dla dzieci i młodzieży w wieku od 10-16 lat.

Nadwaga i otyłość wśród dzieci jest to coraz poważniejszy  problem. Jak pokazują dane kliniczne nadmierna masa ciała w okresie dorastania skutkuje zwiększonym ryzykiem chorób cywilizacyjnych w wieku dorosłym. Dlatego tak istotne jest wczesne podjęcie odpowiednich działań, aby zapobiec tym poważnym konsekwencjom zdrowotnym.  Często, pomimo najlepszych chęci, rodzice nie potrafią wdrożyć odpowiednich działań, stąd nasz ośrodek wychodzi naprzeciw obecnym problemom.

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa dzieci wraz z opiekunami na turnusy odchudzające. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, gdyż od 11 lat prowadzimy wczasy zdrowotne dla dorosłych. Podczas pobytu zapewnimy zdrową, smaczną i urozmaiconą dietę zbilansowaną przez dietetyka. Całodzienny jadłospis będzie składał się z 5 posiłków. 

Oprócz odpowiedniej diety, niezbędna jest regularna aktywność fizyczna, o którą zadbają nasi specjaliści fizjoterapeuci. Dzieci będą miały zapewnione różnorodne ćwiczenia ruchowe na sali gimnastycznej oraz na świeżym powietrzu. 

Dzieci najlepiej przyswajają wiedzą po przez aktywne uczestnictwo w zajęciach, dlatego podczas turnusu odbędą się warsztaty kulinarne pod okiem dietetyka, podczas których nauczymy Państwa dzieci przygotowywać wartościowe i smaczne posiłki oraz zdrowe słodkości.

W czasie pobytu będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji z dietetykiem, aby móc wspólnie z dzieckiem oraz opiekunem znaleźć jak najlepsze rozwiązania nad poprawą sposobu odżywienia. 

Oprócz wielu zajęć, warsztatów i wykładów dla dzieci będziemy chcieli, aby ten czas był również owocny dla  ich opiekunów. Bardzo ważne w zmianie sposobu odżywiania dzieci jest świadomość ich rodziców, dlatego wskażemy Państwu jakie zmiany w diecie można wprowadzić w swoim domu. 

Przyjazd do naszego ośrodka będzie na pewno rozpoczęciem wspaniałej przygody ze zdrową dietą oraz aktywnym spędzaniem czasu. Uczestnicy z pewnością będą czuli się dobrze i komfortowo, ponieważ będą na turnusie razem ze swoimi rówieśnikami, z którymi będą mogli zawiązać przyjaźnie na lata.

Serdecznie zapraszamy!

W ramach opłaty za pobyt 14-dniowy oferujemy:
● zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z łazienką
● 5 posiłków dziennie opracowanych przez dietetyka
● warsztaty kulinarne pod okiem dietetyka
● analiza składu ciała
● indywidualne konsultacje telefoniczne z dietetykiem przed i po turnusie
● konsultacja z dietetykiem podczas pobytu
● ciekawe wykłady ze specjalistami: dietetykiem, lekarzem, fizjoterapeutą
● zajęcia ruchowe z fizjoterapeutami
● gry i zabawy
● wyjazd na basen
● wieczorek muzyczny
● warsztaty rękodzieła
● pokaz zdobienia potraw
● grota solna
● sprzęt fitness
● barek herbaciany dostępny całą dobę
● woda mineralna

Zarezerwuj pobyt tutaj!

Dostępny termin: 14-28.01.2023 r.

Rezerwujemy wyłącznie pobyty z opiekunami – promocyjny koszt, to 3110 zł 2790,00 zł/os. w pokojach 2 osobowych z łazienką.