Sukcesy naszych Gości

Dieta warzywno-owocowa

Często otrzymujemy pytania:
Czy dieta jest skuteczna?
Czy warto do nas przyjechać?
Czy można na diecie schudnąć?
Czy faktycznie wpływa ona na poprawę zdrowia i samopoczucia?

Dieta oczyszczająca naprawdę działa i warto ją stosować

Nasza odpowiedź jest niezmienna: tak, dieta warzywno-owocowa działa i wywołuje pozytywne skutki w organizmie. Przekonało się już o tym wielu naszych Gości. Nic jednak nie zastąpi opinii innych osób, które tak samo poszukiwały sposobu, by schudnąć lub zadbać o swoje zdrowie. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi naszych Kuracjuszy, którzy wyrazili zgodę na opublikowanie swoich odczuć związanych z dietą i pobytem w Villi Carpatia.

 

11.07.2018 Ksiądz Jacek pisze:

„Do ośrodka „Villa Carpatia” trafiłem w styczniu 2018 r. Moim celem nie było podjęcie postu – ale prowadzenie rekolekcji dla uczestników turnusu. Podjęta dieta – post od pierwszego dnia przyniosła widoczne efekty. Najpierw to poziom cukru – trzeba było odstawić insulinę. Do insuliny nie wróciłem do dnia dzisiejszego. Lekarz prowadzący widząc wyniki analiz zmniejszył dawkę tabletek na ciśnienie. Tabletki na cholesterol zostały odstawione całkowicie. To efekt, który widzę ja. A to co widać na zewnątrz, to spadek wagi – to najbardziej widoczny efekt diety warzywno – owocowej czyli postu Daniela.”

 

16.07.2018 Pan Bogdan pisze:

„W trakcie 6-cio tygodniowego pobytu w Villa Carpatia jestem bardzo zadowolony z uzyskanych efektów:
– schudłem 18,5 kg
– zwyrodniały staw kolanowy przestał mnie boleć, uzyskałem dużo większą sprawność ruchową
– czuję się dużo zdrowszy, mam więcej energii

Wszystko to zawdzięczam moim zdaniem oprócz diety wspaniałemu personelowi i panującej atmosferze.
Szczególnie polecam zabiegi fizjoterapeutyczne, które miały bardzo duży wkład w odzyskanie pełnej sprawności fizycznej.”

 

18.07.2018 Pani Józefa pisze:

Żołynia to niezwykłe miejsce na ziemi, Dwa moje pobyty w Villi Carpatia były niezwykle wspaniałe. Znalazłam u Was to, czego mi brakowało: spokój, ciszę, miłą atmosferę, życzliwy personel, czyste powietrze z zawartością jodu w lasach. Zapomniałam o moich problemach, które to malowały na mojej twarzy smutek. Dieta owocowo warzywna pomogła oczyścić mój organizm z toksyn. Do domu wróciłam zupełnie odmieniona, wypoczęta, pełna energii i z dobrym nastawieniem do dalszego życia. Wszyscy ludzie, z którymi spotykam się na co dzień zauważyli natychmiast zmianę. Wszyscy pytali mnie, co mi się stało, bo ja zaczęłam się śmiać, widać było na mojej twarzy szczęście. A ja wszystkim opowiadałam w jakim cudownym miejscu byłam. Z Villi Carpatia do mojej rzeczywistości wróciłam jakby z raju.

3.08.2018 Pani Joanna pisze:

Dietę warzywno-owocową przechodziłam kilka razy. Za każdym razem było inaczej jednak z każdą próbą kryzys trwał krócej i był bardziej znośny. Po około 2-3 dniach czułam się już bardzo dobrze, nie bolała mnie głowa ani też nie odczuwałam głodu. W trudnych chwilach wspierał mnie przemiły personel ośrodka, dzięki któremu nie zmieniłam diety na pełnowartościową. Z każdym kolejnym dniem na diecie przybywało mi sił, czułam się lekko i zdrowo. Celem było dla mnie oczyszczenie organizmu ale również utrata wagi co udało mi się osiągnąć. Każdemu gorąco polecam, gdyż ja jestem bardzo zadowolona.

5.08.2018 Pani Zofia pisze:

Oczywiście, chętnie podzielę się odczuciami z pobytu i efektami. Zawsze, kiedy jestem trochę zmęczona pracą, a jeszcze szczególnie, gdy pojawia się więcej w pasie – myślę o Żołyni. Miejsce przepiękne na odpoczynek wśród naturalnej zieleni. Piękne pola, las.

Tu zrozumiałam jak ważny jest ruch i odżywianie. Kiedyś na zajęciach padło pytanie, kto codziennie choć 15 min przeznacza na gimnastykę. Wtedy nie byłam w tym gronie. Teraz już podniosłabym rękę. Od półtora roku chodzę z kijkami lub jeżdżę rowerem. Codziennie, nawet zimą przed pracą wychodziłam z kijkami.

Problem z obrzękiem nóg ustąpił. Nawet obecne upały dzielnie znoszę, a wieczorem siadam na rower i 30 min do godziny jeżdżę.
Oczywiście mam większą świadomość co jeść. Po pobytach Carpatii ubyło mi ponad trzy kilogramy. Wracając do domu i do pracy, nie mam na tyle wewnętrznej siły aby trzymać dietę. Ale ruch i jednak zwracanie uwagi na to co jem i ile jem – pozwala utrzymać osiągnięte efekty.

Tęsknię za spokojem jaki jest w Carpatii. Życzliwość i wsparcie pracujących tam osób, aby każdy z przebywających był zadowolony i osiągnął zamierzony efekt, to kolejny atut Carpatii i powód, że chcę wracać. Trochę długie to moje wyznanie, ale w pełni szczere. Dodam że mam 67 lat, ciągle pracuję i nie czuję się zmęczona, na tyle, aby zrezygnować z pracy.

21.09.2018 Pani Olga pisze:

Villa Carpatia to miejsce wyjątkowe. Nigdy tak dobrze nie odpoczęłam jak tutaj. Nawet nie przypuszczałam, że można się tak szybko zregenerować.
Jak się czuję po 2-tygodniach ?
Mam lepszy nastrój, dużo więcej siły i energii , schudłam 5 kg. Przez pierwszych kilka dni czułam się smutna i osłabiona. Codziennie z oczu wypływała mi ropa. Czwartego dnia pojawiło się największe osłabienie. Postanowiłam odpuścić sobie ruch i ćwiczenia. Większość dnia leżałam na leżaku. Szóstego dnia kryzys minął. Znów zwiększyłam aktywność. 7 rano rower, po śniadaniu gimnastyka, wieczorem kije. Otoczenie jest śliczne. Ośrodek w rzeczywistości jest ładniejszy niż na zdjęciach. Czysty zadbany i elegancki. Obsługa jest bardzo sympatyczna i życzliwa. Blisko las i fantastyczne powietrze. Jedyna rzecz, którą bym poprawiła to sala gimnastyczna, w której nie otwierają się na zewnątrz drzwi. Dobrze by było organizować również gimnastykę na powietrzu. My mieliśmy rewelacyjną pogodę. Do posiłków wprowadziłabym kwas kapuściany. Reasumując, mało jest w Polsce miejsc do których można mieć tak mało uwag.
Z pewnością jeszcze tu wrócę.

21.09.2018 Pani Barbara pisze:

Przyjechałam do spokojnej Żołyni na wczasy po raz pierwszy.
Ale to piękne miejsce, dało mi dużo więcej
odzyskałam siły fizyczne i witalne,
-chodziłam na leśne spacery,
-wycieczki rowerowe
-profesjonalnie prowadzone zajęcia fitness i rehabilitacja
Wyjeżdżam do domu lżejsza i weselsza.
Villa Carpatia Dziękuje za zdrowie. Na pewno wrócę…

21.09.2018 Pani Danuta z Krakowa pisze:

Przyjechałam do Villi Carpatia już 5 razy. Spotykam się tu z miłą obsługą. Ćwiczenia profesjonalne prowadzone przez trzy miłe Panie: Małgosia, Monika i Jola. Zwracają uwagę na każdą osobe podczas ćwiczeń, aby były wykonywane prawidłowo- słodkie osóbki. Kuchnia mniej słodka ale sprzyja naszemu schudnięciu i oczyszczeniu. Dania bardzo urozmaicone, smaczne. Teraz zaskoczyło mnie nowo wybudowane pomieszczenie do grillowania warzyw i owoców – Altana. Dieta i ćwiczenia to to co jest mi potrzebne aby latać niemal na skrzydłach po powrocie. Tracę zawsze około 4 kg w czasie pobytu. A przypływ energii jaki odczuwam nie da się opisać i opowiedzieć. Polecam koniecznie spróbuj.

05.08.2019 Pani Zofia z Przemyśla pisze:

Jak wczasy zdrowotne to tylko w Villa Carpatia.
Na początku jest ciężko.
Przez pierwsze trzy dni na diecie owocowo-warzywnej bardzo bolała mnie głowa, jednak wytrzymałam bez tabletki.
W ciągu kilku dni zrzuciłam 1,5 kg a moje paznokcie bardzo się wzmocniły.
Mój organizm dzięki różnorodnej gimnastyce zwiększył swoją wydolność i przestałam mieć problemy z oddychaniem.
Odczuwam też poprawę w kręgosłupie szyjnym z którym miałam problemy.
Efekty widać już po pierwszych dniach. Wysoko oceniam to miejsce.
Warto przyjechać, zdobyć rzetelną wiedzę na temat zdrowego stylu życia i uzyskać wspaniałe efekty.
Jedzenie pyszne i wspaniała gimnastyka. Bogaty wybór herbat zdrowotnych. Dodatkowym plusem jest miła i kompetentna kadra.
Szczerze polecam wszystkim. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jeśli ktoś z Was chciałby się podzielić swoim sukcesem, zapraszamy do kontaktu https://villacarpatia.com/kontakt/
Dziękujemy tym, którzy podzielili się swoją historią. To dla nas niezwykle ważne, że nasza działalność pomaga Wam radzić sobie z problemami zdrowotnymi. Zdrowie jest bowiem najcenniejszym skarbem!