Turnusy sanatoryjne

Wczasy sanatoryjne: prosty sposób na szybki powrót do zdrowia

Zarezerwuj w naszym ośrodku pobyty zdrowotne, dzięki którym poczujesz się lepiej! Wielu naszych gości po pobycie u nas zauważyło znaczną poprawę stanu zdrowia, dzięki czemu mają więcej energii i czują się lepiej na co dzień. Pobyty sanatoryjne to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w krótkim czasie poprawić swoje samopoczucie lub potrzebują opieki po zabiegach, wypadkach lub przebytych chorobach.

Pobyty zdrowotne 7 dniowe obejmują pobyt od soboty do soboty. W tym czasie możesz skorzystać z pełnej oferty zabiegów fizjoterapeutycznych, dostosowanej diety oraz licznych atrakcji. To korzyść zarówno dla ciała, jak i dla ducha.

Turnus odchudzający last minute!

Możesz też wybrać turnusy odchudzające (7- lub 14 dniowe). W trakcie pobytu w naszym ośrodku nie tylko dostaniesz odpowiednią dla Ciebie dietę, która pomoże w redukcji wagi i poprawieniu zdrowia, ale też dowiesz się jak na stałe wprowadzić odpowiednie nawyki żywieniowe, które pomogą zwalczać choroby cywilizacyjne. Dostaniesz też garść inspiracji kulinarnych. Dowiesz się również co zrobić, aby wytrwać w odchudzaniu oraz jak komponować zbilansowane posiłki pełne składników odżywczych.

Wszystkie diety tworzone w naszym ośrodku są dostosowywane do Twoich potrzeb zdrowotnych (cukrzyca, nadciśnienie, choroby żołądka i inne).

Podczas pobytu zapewniamy profesjonalną opiekę dietetyków, pielęgniarek oraz innych specjalistów.