Sanatorium odchudzające dla seniorów

Wczasy dla seniora – 7 dniowe wakacje z troską o zdrowie

Villa Carpatia zaprasza na 7 dniowe turnusy rehabilitacyjne dla seniorów. Podczas tygodniowego pobytu każdy gość otrzyma niezbędną opiekę i plan dnia, w którym znajdą się dopasowane indywidualnie do potrzeb zabiegi fizjoterapeutyczne. Wykonywane przez profesjonalistów pomogą pozbyć się przewlekłego bólu, zmniejszą odczuwanie różnego rodzaju dolegliwości powodowanych przez choroby przewlekłe. Po krótkich wakacjach u nas każdy senior czuje się  pełen energii i z chęcią powraca do codziennych aktywności.

W ośrodku Villa Carpatia pochodzimy do naszych podopiecznych kompleksowo. Bo to jest luksusowe sanatorium dla seniora, które zapewnia jak najlepszą opiekę. Zwalczamy nie tylko dolegliwości bólowe oferując szeroki wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych, ale też dbamy o ciało od środka. W tym celu stworzyliśmy pakiety „wczasy odchudzające 50+”.

To wczasy dla seniorów, którzy nie wiedzą jak komponować posiłki i jak je przygotowywać, aby były zdrowsze i wspomogły proces odchudzania. Odchudzanie jest zaś efektem dodatkowym, ponieważ główny cel to poprawa stanu zdrowia, samopoczucia w celu walki z chorobami przewlekłymi (cukrzyca, nadciśnienie, choroby żołądka itd.).

Turnusy dla seniora mogą być 7 lub 14 dniowe. Ty sam wybierasz długość pobytu. Z pewnością wczasy z zabiegami dla seniorów to świetny sposób na połączenie odpoczynku z rekonwalescencją.