Procedury w związku z pandemią COVID-19

Szanowni Klienci,
Chcemy Was poinformować, że nasze drzwi do gościnności na nowo zostaną otwarte!

Mamy nadzieję, że ten fakt ucieszy Was bardzo, tak jak i nas.
Z utęsknieniem czekamy dnia, kiedy będziemy mogli zaprosić Was wszystkich do naszego Ośrodka.

Chcemy zapewnić Was, że jesteśmy dobrze przygotowani na ponowne przyjęcie Gości!

Zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Gości oraz członków naszego zespołu są dla nas celem nadrzędnym. Dlatego, oprócz standardowej dbałości o czystość i porządek, opracowaliśmy i wdrożyliśmy dodatkowe procedury sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń oraz zalecane przez służby sanitarne środki bezpieczeństwa:

w celu utrzymania najwyższych standardów czystości i higieny, zwiększyliśmy częstotliwość sprzątania pomieszczeń ogólnodostępnych, toalet, holi, korytarzy, a także miejsc narażonych ma częsty dotyk, takich jak: klamki, przyciski wind, terminale kart płatniczych, włączniki światła, poręcze itp.
w przestrzeniach ogólnodostępnych i w restauracji do dyspozycji są płyny dezynfekujące do rąk oraz rękawiczki,
w pokojach hotelowych wszystkie powierzchnie płaskie czyszczone są płynem myjąco-dezynfekującym, a dodatkowa dezynfekcja powierzchni i urządzeń wymagających dotyku wykonywana jest za pomocą profesjonalnych środków do dezynfekcji. Każdorazowo, po wyjeździe Gościa (a w trakcie pobytu- na życzenie) pokoje są ozonowane,
w salach restauracyjnych dezynfekcja stołów oraz innych miejsc częstego dotyku następuje po każdym konsumencie. Obsługa kelnerska wskaże Państwu odpowiedni stolik, biorąc pod uwagę zajętość restauracji. Pracownicy kuchni i restauracji pracują w maskach lub przyłbicach i rękawiczkach oraz mają do dyspozycji profesjonalne środki do dezynfekcji rąk.
w strefie fitness może przebywać wyłącznie jedna osoba. Wszystkie powierzchnie oraz sprzęt do ćwiczeń, każdorazowo po użytkowaniu, są poddawane dezynfekcji.
Na bieżąco monitorujemy zalecenia i wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i higieny, rekomendowane przez odpowiednie służby realizujące zadania w zakresie zdrowia publicznego. W przypadku wydania kolejnych zarządzeń w tym zakresie, będziemy na bieżąco aktualizować nasze procedury.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości co do własnego stanu zdrowia prosimy o kontakt z infolinią NFZ 800 190 590. Do Państwa dyspozycji są również Pracownicy hotelu, którzy zapewnią Państwu wsparcie.

W miarę rozwoju sytuacji będziemy regularnie aktualizować warunki realizacji usług.

Do zobaczenia!