Sukcesy naszych Gości

Dieta warzywno-owocowa

Często otrzymujemy pytania:
Czy dieta jest skuteczna?
Czy warto do nas przyjechać?
Czy można na diecie schudnąć?
Czy faktycznie wpływa ona na poprawę zdrowia i samopoczucia?

Dieta oczyszczająca naprawdę działa i warto ją stosować

Nasza odpowiedź jest niezmienna: tak, dieta warzywno-owocowa działa, wywołuje pozytywne skutki w organizmie i warto inwestować w swoje zdrowie. Przekonało się już o tym wielu naszych Gości. Nic jednak nie zastąpi opinii innych osób, które tak samo poszukiwały sposobu, by schudnąć lub zadbać o swoje zdrowie. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi osób, które wyraziły zgodę na opublikowanie swoich odczuć związanych z dietą i pobytem w Villi Carpatia.


11.07.2018 Ksiądz Jacek pisze:

„Do ośrodka „Villa Carpatia” trafiłem w styczniu 2018 r. Moim celem nie było podjęcie postu – ale prowadzenie rekolekcji dla uczestników turnusu. Podjęta dieta – post od pierwszego dnia przyniosła widoczne efekty. Najpierw to poziom cukru – trzeba było odstawić insulinę. Do insuliny nie wróciłem do dnia dzisiejszego. Lekarz prowadzący widząc wyniki analiz zmniejszył dawkę tabletek na ciśnienie. Tabletki na cholesterol zostały odstawione całkowicie. To efekt, który widzę ja. A to co widać na zewnątrz, to spadek wagi – to najbardziej widoczny efekt diety warzywno – owocowej czyli postu Daniela.”


16.07.2018 Pan Bogdan pisze:

„W trakcie 6-cio tygodniowego pobytu w Villa Carpatia jestem bardzo zadowolony z uzyskanych efektów:
– schudłem 18,5 kg
– zwyrodniały staw kolanowy przestał mnie boleć, uzyskałem dużo większą sprawność ruchową
– czuję się dużo zdrowszy, mam więcej energii

Wszystko to zawdzięczam moim zdaniem oprócz diety wspaniałemu personelowi i panującej atmosferze.
Szczególnie polecam zabiegi fizjoterapeutyczne, które miały bardzo duży wkład w odzyskanie pełnej sprawności fizycznej.”


18.07.2018 Pani Józefa pisze:

Żołynia to niezwykłe miejsce na ziemi, Dwa moje pobyty w Villi Carpatia były niezwykle wspaniałe. Znalazłam u Was to, czego mi brakowało: spokój, ciszę, miłą atmosferę, życzliwy personel, czyste powietrze z zawartością jodu w lasach. Zapomniałam o moich problemach, które to malowały na mojej twarzy smutek. Dieta owocowo warzywna pomogła oczyścić mój organizm z toksyn. Do domu wróciłam zupełnie odmieniona, wypoczęta, pełna energii i z dobrym nastawieniem do dalszego życia. Wszyscy ludzie, z którymi spotykam się na co dzień zauważyli natychmiast zmianę. Wszyscy pytali mnie, co mi się stało, bo ja zaczęłam się śmiać, widać było na mojej twarzy szczęście. A ja wszystkim opowiadałam w jakim cudownym miejscu byłam. Z Villi Carpatia do mojej rzeczywistości wróciłam jakby z raju.

3.08.2018 Pani Joanna pisze:

Dietę warzywno-owocową przechodziłam kilka razy. Za każdym razem było inaczej jednak z każdą próbą kryzys trwał krócej i był bardziej znośny. Po około 2-3 dniach czułam się już bardzo dobrze, nie bolała mnie głowa ani też nie odczuwałam głodu. W trudnych chwilach wspierał mnie przemiły personel ośrodka, dzięki któremu nie zmieniłam diety na pełnowartościową. Z każdym kolejnym dniem na diecie przybywało mi sił, czułam się lekko i zdrowo. Celem było dla mnie oczyszczenie organizmu ale również utrata wagi co udało mi się osiągnąć. Każdemu gorąco polecam, gdyż ja jestem bardzo zadowolona.

5.08.2018 Pani Zofia pisze:

Oczywiście, chętnie podzielę się odczuciami z pobytu i efektami. Zawsze, kiedy jestem trochę zmęczona pracą, a jeszcze szczególnie, gdy pojawia się więcej w pasie – myślę o Żołyni. Miejsce przepiękne na odpoczynek wśród naturalnej zieleni. Piękne pola, las.

Tu zrozumiałam jak ważny jest ruch i odżywianie. Kiedyś na zajęciach padło pytanie, kto codziennie choć 15 min przeznacza na gimnastykę. Wtedy nie byłam w tym gronie. Teraz już podniosłabym rękę. Od półtora roku chodzę z kijkami lub jeżdżę rowerem. Codziennie, nawet zimą przed pracą wychodziłam z kijkami.

Problem z obrzękiem nóg ustąpił. Nawet obecne upały dzielnie znoszę, a wieczorem siadam na rower i 30 min do godziny jeżdżę.
Oczywiście mam większą świadomość co jeść. Po pobytach Carpatii ubyło mi ponad trzy kilogramy. Wracając do domu i do pracy, nie mam na tyle wewnętrznej siły aby trzymać dietę. Ale ruch i jednak zwracanie uwagi na to co jem i ile jem – pozwala utrzymać osiągnięte efekty.

Tęsknię za spokojem jaki jest w Carpatii. Życzliwość i wsparcie pracujących tam osób, aby każdy z przebywających był zadowolony i osiągnął zamierzony efekt, to kolejny atut Carpatii i powód, że chcę wracać. Trochę długie to moje wyznanie, ale w pełni szczere. Dodam że mam 67 lat, ciągle pracuję i nie czuję się zmęczona, na tyle, aby zrezygnować z pracy.

Jeśli ktoś z naszych Gości chciałby się podzielić swoim sukcesem, zapraszamy do kontaktu http://villacarpatia.com/kontakt/
Dziękujemy osobom, które podzieliły się swoją historią. To dla nas niezwykle cenne, że nasza działalność pomaga tak wielu osobom z problemami zdrowotnymi. Zdrowie jest bowiem najcenniejszym skarbem!